Josera karma dla kota i szczeniaka – opinie na forum, skład, co to za firma?

Josera karma dla kota i szczeniaka - opinie na forum, skład, co to za firma (1)

Josera jest bardzo dobrze znanym producentem karm dla kota w środowisku ludzi, którzy przykładają ogromną uwagę do tego, jakiej jakości posiłki są podawane ich kotom. Producent jest obecny na rynku od wielu lat, dlatego jego działalność jest potwierdzona wieloma opiniami klientów, którzy kupują ich produkty już od dłuższego czasu. 

Nie wszyscy znają karmy Josera, ponieważ produktów dla czworonogów na rynku jest sporo, ciężko jest poznać wszystkie marki, zwłaszcza gdy nasz pupil je podane posiłki i nie występują żadne niepożądane reakcje. 

Dla zaprezentowania Wam firmy Josera w poniższym artykule opisujemy co to za firma, opisujemy jej działalność oraz założenia. Dodatkowo zamieszczamy opinie o karmie Josera, sprawdzamy jakie opinie otrzymuje karma dla kota Josera, opinie o suchej karmie dla kota. Sprawdzamy, jaka jest dostępność karmy Josera dla szczeniaka. Na zakończenie prezentujemy skład karmy Josera dla kota.  

Josera – co to za firma?

Josera jest przedsiębiorstwem produkującym pokarm dla kotów, psów oraz koni od ponad 33 lat. Firma Josera od samego początku stawiała ogromny nacisk na jakość oraz skład w karmach dla zwierząt. Dodatkowo Josera jest założycielem fundacji Erbacher, która ma na celu wspieranie warunków w krajach rozwijających. 

Założyciele firmy Josera od samego początku mieli prosty i jasny cel, stworzyć pokarm spełniający wszystkie potrzeby zwierząt. Zaspokojenie wartości energetycznych oraz prawidłowe trawienie jest także wzięte pod uwagę. Firma Josera dba o dobro zwierząt oraz ludzi, dlatego swoje wszystkie produkty kontroluje oraz sprawdza na każdym etapie produkcji. 

Karmy firmy Josera sprzedawane są w wielu krajach, główne kierunki eksportu do Europa i Korea Południowa. Josera jest znana, dlatego w internecie możemy znaleźć sporo opinii o ich produktach. W dalszej części przedstawiamy Wam poszczególne wpisy. 

Sprawdź również – Animonda GranCarno – opinie na forum, czy to dobra karma, cena, gdzie kupić?

Karma Josera – opinie klientów

W takim razie, jakie pojawiają się opinie klientów na forum odnośnie karmy Josera? Na rynku jest dostępnych wiele firm oferujących karmy dla domowych czworonogów. Opinie o tych produktach są dostępne na wielu stronach internetowych sklepów oraz na forach, dzięki czemu możecie sprawdzić jaka jest prawda o tych produktach. 

Opinie o karmie Josera są dostępne w wielu miejscach, ponieważ producent jest obecny w kilkunastu topowych sklepach. Możecie sprawdzić rekomendacje klientów, czy karmy Josera są godne zaufania. 

Każdy właściciel domowego pupila stara się, aby jego czworonogi przyjaciel dostawał treściwe pokarmy. Opinie o karmach Josera mogą rozwiązać te problemy związane z niezdecydowaniem. 

Sprawdź również – Dolina Noteci karma dla kota – opinie na forum, cena, skład, co to za firma?

Josera karma dla kota – opinie na forum

Jak już wcześniej wspominaliśmy Josera jest producentem karmy dla kotów oraz psów. Na pierwszy ogień bierzemy karmy dla kotów, opinie wystawiane przez klientów mogą Wam zdradzić kilka ciekawych faktów.

Pierwsze co się nam rzuciło w oczy czytając opinie o karmie Josera dla kotów to fakt, że produkty wspierają poprawę wyglądu sierści oraz ogólne samopoczucie. Takie czynniki są bardzo ważne, ponieważ nie wszystkie produkty dobrze wpływające na kondycję kota są przez nie lubiane. Z produktami Josera nie ma takich problemów, potwierdzenie tych słów zamieszczamy poniżej, na stronie Zooplus znajdziecie wiele wpisów o karmie dla kota Josera.

Opinie o karmie dla kota Josera zawierają także informacje o przyjemnym aromacie, dużej zawartości mięsa oraz wielu smakach.

Sucha karma dla kota Josera 

Producent ma w swojej ofercie także suchą karmę, te produkty stanowią podstawę żywienia wielu futrzaków, dlatego ich jakość musi być znakomita. Niedopuszczalne jest dodawanie konserwantów, wypełniaczy oraz zbóż. Opinie o suchej karmie dla kota Josera potwierdzają, że w tych produktach brak jest takich składników. 

Opinie klientów o suchej karmie dla kota Josera wskazują na dobry skład oraz możliwość podawania kotom po zabiegach kastracyjnych, oraz sterylizacyjnych. Kociaki z nadwagą, chorymi drogami moczowymi oraz innymi chorobami także mogą dostawać karmę Josera. 

Takie opinie znajdziecie na stronie Josera, Zoo Plus oraz Zoo24. 

Josera karma dla szczeniaka – opinie 

Sprawdzamy jeszcze opinie o karmie Josera dla szczeniaka. Te młode wulkany energetyczne potrzebują wartościowej karmy, dzięki której będą mogły szaleć przez cały dzień. 

Jak podają właściciele młodych psów karma dla szczeniaka Josera jest bogata w witaminy oraz minerały. Zachowane są wszystkie proporcje odżywcze, po karmie dla szczeniaka Josera czworonogi mają siłę do zabawy, a co jest bardzo ważne, nie chorują. 

Możecie także trafić na opinie o karmie Josera dla szczeniaków wskazujące na zbyt duże kawałki, które mogą stanowić problem podczas jedzenia. Potwierdzeniem naszych słów są opinie na Zooplus. 

Josera karma dla kota – skład

Wiele osób pyta o skład karm dla kota Josera. Sprawdzamy, jakie składniki zawierają karmy dla kota, czy opinie klientów znajdą swoje potwierdzenie? 

Udało się nam ustalić, że mokra karma dla kota Josera w składzie nie ma zbóż oraz wypełniaczy, skład jest prosty, ponieważ zawiera tylko mięso oraz minerały. 

Sucha karma dla kota w składzie ma białka, minerały, mięso, zioła oraz owoce i warzywa. 

Jak sami widzicie skład karm dla kota Josera jest dobry, nie musicie się obawiać o możliwe występowanie niekorzystnych dla kota substancji.