Royal Canin karma dla psa i kota – co to za firma, opinie na forum weterynarzy, skład

Royal Canin karma dla psa i kota - co to za firma, opinie na forum weterynarzy, skład

Karmy dla kotów miewają różne składy oraz opinie, ponieważ nie wszystkie dostępne produkty są polecane przez lekarzy oraz posiadaczy kotów. Warto wiedzieć, że niskojakościowa karma dla kota bardzo szybko odbije się na zdrowiu naszego pupila, dlatego przed zakupem jedzenia dla kota zwracajcie uwagę na skład. 

Zapytań o dobrą karmę dla kota jest wiele, bardzo często wymieniana jest karma Royal Canin, ten produkt jest także spotykany w lecznicach weterynaryjnych, dlatego ludzie interesują się tą marką. Początkujący posiadacze kotów oraz ci, którzy karmili kota innymi produktami mogą nie znać Royal Canin, dlatego specjalnie dla Was w poniższym artykule opisujemy co to za firma Royal Canin, jakie opinie otrzymuje karma Royal Canin dla kota oraz opinie o Royal Canin dla psa. Dodatkowo zamieszczamy opinie weterynarzy o Royal Canin. 

Sprawdzamy oczywiście, jaki jest skład karmy Royal Canin. Na podstawie zebranych informacji, postaramy się przybliżyć, czy karma Royal Canin jest dobrą karmą. 

Royal Canin – co to za firma?

Założona w 1968 roku firma Royal Canin każdego dnia ciężko pracuje, aby wszystkie produkty, za których produkcję odpowiada, miały najlepsze wartości oraz wysoką jakość. Firma Royal Canin zajmuje się produkcją pokarmu dla psów i kotów. W ofercie firmy Royal Canin znajdziecie karmy mokre oraz suche, dlatego macie pewność, że za każdym razem znajdziecie jedzenie, które jest uwielbiane przez Waszego pupila. 

Firma Royal Canin kieruje się dobrem domowych zwierząt, wszystkie karmy poddawane są wnikliwym kontrolom, dzięki czemu gotowy produkt zawiera same jakościowe składniki. Jeżeli potrzebuje karm specjalistycznych, dla zwierząt z różnymi chorobami Royal Canin staje na wysokości zadania. 

Założyciel firmy Royal Canin kierował się kilkoma ważnymi wartościami, przede wszystkim zdrowym rozwojem zwierząt, ale także stawiał na pełnowartościowe posiłki oraz lekkostrawną dietę. Żadne żyjące stworzenia nie mogą się odżywiać ciężkimi, przetworzonymi produktami, dlatego firma Royal Canin wyszła naprzeciw i wszystkie oferowane pokarmy oparte są o naturalne, zdrowe oraz wartościowe składniki. 

Oferta firmy Royal Canin trafia do właścicieli psów oraz kotów, ponieważ znajdziecie wiele propozycji dla różnych ras, konkretnych grup wiekowych oraz dla zwierząt z nietolerancjami. 

Sprawdź również – Karma Acana – co to za firma, opinie na forum, skład, czy jest dobra i hipoalergiczna?

Royal Canin karma dla kota – opinie 

Sprawdzając zapewnienia firmy Royal Canin przeglądamy opinie o karmie dla kota Royal Canin. Koty, jak wiele osób wie, mają bardzo wrażliwy oraz delikatny układ trawienny. Bardzo szybko może dojść do zatrucia. Opinie o karmie dla kota Royal Canin są bardzo dobre, koty, które mają jakiekolwiek problemy zdrowotne, mogą jeść te produkty, co więcej, pupile, które przebyły choroby po karmach Royal Canin wracają do zdrowia. 

Skład karmy dla kota Royal Canin w opinii klientów jest bardzo dobry, produkty nie zawierają żadnych sztucznych dodatków oraz konserwantów. Bogate w mięso oraz witaminy karmy dla kota Royal Canin wybierane są przez wielu zapalonych miłośników kotów. 

Royal Canin karma dla psa i kota - co to za firma, opinie na forum weterynarzy, skład

Powyżej umieściliśmy opinie z Ceneo o karmie dla kota Royal Canin Kitten, ponieważ ten produkt jest dedykowany dla małych kociaków, pierwsze tygodnie życia są najważniejsze, dlatego jakość takich produktów musi być wysoka. 

Sprawdź również – Animonda GranCarno – opinie na forum, czy to dobra karma, cena, gdzie kupić?

Royal Canin karma dla psa – opinie

Następnie sprawdzamy opinie o Royal Canin karmie dla psa. Te produkty muszą zawierać odpowiednią ilość mięsa oraz białka, ponieważ psy są bardzo aktywnymi zwierzętami. 

Jak wskazują opinie o karmie dla psa Royal Canin produkty są wysokojakościowe, nie powodują wzdęć oraz zaparć u psów. Aktywność fizyczna jest utrzymywana na poprawnym poziomie, ponieważ karma Royal Canin dla psa zawiera sporą ilość białka, mięsa oraz witamin. 

Kolejnymi bardzo dobrymi opiniami o karmie dla psa Royal Canin jest możliwość wybrania pokarmu pod konkretną rasę, taki podział bardzo podoba się klientom. 

Pod naszymi słowami prezentujemy opinie o karmie dla psa Royal Canin ze strony Zoo Plus.

Royal Canin karma dla psa i kota - co to za firma, opinie na forum weterynarzy, skład

Royal Canin – opinie weterynarzy 

Przybliżamy jeszcze opinie weterynarzy o karmie Royal Canin. Tutaj sami jesteśmy zaskoczeni, ponieważ wielu weterynarzy poleca stosowanie karmy Royal Canin, jak wskazują skład oraz przyswajalność jest na wysokim poziomie. 

Jak wskazują opinie weterynarzy karmy Royal Canin są wyselekcjonowanymi produktami, znakomicie się sprawdzają u zwierząt, które mają problemy gastrologiczne. W gabinetach weterynaryjnych możecie nawet spotkać karmy Royal Canin, ponieważ stanowią dobre źródło składników odżywczych. 

Lekarze weterynarii w swoich opiniach o karmie Royal Canin potwierdzają, że produkt ma dosyć wysoką cenę, dlatego nie każdy decyduje się na zakup. 

Royal Canin karma – skład

Jak już wcześniej wspominaliśmy skład karmy Royal Canin jest dobry, nie znajdziecie żadnych wypełniaczy oraz sztucznych dodatków. Skład karmy Royal Canin jest zawsze prezentowany na opakowaniu, nie zajdziecie tam żadnych dziwnych nazw, ponieważ karmy Royal Canin w składzie nie mają podejrzanych substancji. 

Czy karma Royal Canin jest dobrą karmą?

Dosyć często pytacie, czy karma Royal Canin jest dobrą karmą? Jak wskazują opinie klientów oraz lekarzy, karma Royal Canin jest dobrą karmą, godną zaufania, przede wszystkim karma Royal Canin jest produktem z górnej półki. Cena tych produktów może odstraszać, ponieważ jest jedną z droższych, ale wiele osób nie chce oszczędzać na zdrowiu swoich pupili i rekomendują karmy Royal Canin.