Whiskas – co to za firma, opinie weterynarzy, dlaczego koty lubią Whiskas?

Whiskas - co to za firma, opinie weterynarzy, dlaczego koty lubią Whiskas (1)

W sieci pojawia się wiele pytań, jaką karmę dla kota wybrać, ponieważ produktów jest wiele, w różnych sklepach możecie dostać jedzenie dla kota, oczywiście skład oraz jakość może być różna, dlatego zawsze przed zakupem sprawdzajcie skład takich produktów. 

W naszych sklepach jedną z popularniejszych karm dla kota jest karma Whiskas, ponieważ to jedzenie dla kotów jest dostępne w wielu sklepach ogólnospożywczych. Poprzez taką popularność postanowiliśmy dla Was sprawdzić co to za karma. 

W naszym dzisiejszym artykule sprawdzamy, co to za firma Whiskas, jakie opinie otrzymuje karma dla kota Whiskas oraz jakie opinie wystawiane są przez weterynarzy. Zdradzamy Wam także tajemnicę, dlaczego koty lubią Whiskas. Na zakończenie na podstawie zebranych opinii odpowiadamy, czy Whiskas jest dobry.

Whiskas – co to za firma?

Wiele osób pewnie choć raz widziało na sklepowej półce produkty firmy Whiskas. Firma działa na rynku od wielu lat i każdego roku może sobie pozwolić na dalsze inwestycje oraz rozwój. Firma Whiskas jest globalnym przedsiębiorstwem z 65-letnim doświadczeniem, zajmuje się produkcją jedzenie dla kotów. Poprzez silną oraz stabilną pozycję na rynku mogą sobie pozwolić na wprowadzanie nowych produktów tj. przysmaki dla kotów, czy nowe urozmaicone karmy.  

Firma Whiskas zaczynając swoją działalność, chciała nawiązać do kotów, dlatego nazwa nie jest przypadkowa. Whiskas zostało zaciągnięte od angielskiego słowa whiskers, co w tłumaczeniu na język polski oznacza wibrysy, czyli tzw. kocie wąsy. 

Whiskas - co to za firma, opinie weterynarzy, dlaczego koty lubią Whiskas (1)

Produkty oferowane przez firmę Whiskas mają wieloletnią tradycję, jak deklaruje firma Whiskas, każda partia jedzenia przechodzi przez wnikliwe testy. Produkowane jedzenie dla kotów zawiera w sobie najwyższej jakości składniki, które odżywiają oraz sycą kocie brzuszki. 

Postanowiliśmy oczywiście sprawdzić słowa umieszczane na stronie firmy whiskas i w dalszej części naszego wpisu umieszczamy opinie o karmie dla kota Whiskas oraz opinie weterynarzy o Whiskas. 

Sprawdź również – Royal Canin karma dla psa i kota – co to za firma, opinie na forum weterynarzy, skład

Whiskas karma dla kota – opinie 

Karma Whiskas jest jednym z popularniejszych produktów na sklepowych półkach. Poprzez dostępność w wielu sklepach ogólnospożywczych ludzie często sięgają po to jedzenie dla kotów. Opinie o karmie dla kota Whiskas z tego powodu dostępne są na wielu stronach internetowych. Jak możecie przeczytać, Whiskas karma dla kota otrzymuje opinie mieszane. Dużo wpisów potwierdza, że koty chętnie zjadają podawane porcje, nie występują żadne grymaszenia oraz kręcenie nosem. 

Jest cała masa wpisów, które potwierdzają, że karma Whiskas wpływa poprawienie na funkcjonowanie kota, dodatkowo opinie o Whiskas karma dla kota zwracają uwagę na cenę. 

I tutaj zaczynają się schody, ponieważ w sieci dostępne są także opinie o karmie dla kota Whiskas wskazujące na bardzo niską zawartość mięsa w karmach Whiskas oraz o dodatku wypełniaczy, które zachęcają koty do jedzenia. 

Zamieszczamy ciekawy wpis z forum goldenline pl. 

Whiskas - co to za firma, opinie weterynarzy, dlaczego koty lubią Whiskas (1)

Whiskas – opinie weterynarzy 

Postanowiliśmy sprawdzić wiarygodność wszystkich słów i sprawdzamy opinie weterynarzy o Whiskas, te słowa będą najlepszym potwierdzeniem, ponieważ lekarze doskonale wiedzą, co szkodzi, a co pomaga domowym futrzakom. 

Whiskas opinie weterynarzy może potraktować jako niezbyt dobrą reklamę, ponieważ lekarze weterynarii uprzedzają przed podawaniem tej karmy przez obecność dodatków oraz polepszaczy smaków. Takie substancje są zbędne w diecie kota. Po dłuższym stosowaniu u kociaka mogą występować reakcje alergiczne, bierze się to z faktu, że kot jest mięsożernym stworzeniem, takie substancje zaburzają jego naturalną równowagę pokarmową. 

Opinie weterynarzy o Whiskas potwierdzają, że wielu posiadaczy kotów podaję tę karmę, jednak nie zawsze sprawdzają miesięczne zużycie tych produktów, ponieważ koty po Whiskas szybciej odczuwają potrzebę kolejnego posiłku. 

Sprawdź również – Pedigree – co to za firma, opinie weterynarzy, czy ma dobry skład?

Dlaczego koty lubią Whiskas? 

W przeglądarkach często wyszukiwaną frazą jest, dlaczego koty lubią Whiskas? Opiekunowie kotów z pewnością zauważyli różnicę podczas podawania karmy Whiskas oraz w chwili, kiedy dali swojemu kotu inny produkt. To, dlaczego koty lubią Whiskas, jest coraz częściej publikowane, jak to niektórzy piszą ku przestrodze. 

W składzie karmy Whiskas jest stosunkowo mało mięsa, które kociaki uwielbiają, a mimo to domowe futrzaki chętnie zjadają karmę Whiskas. Co jest przyczyną? Dlaczego koty lubią karmę Whiskas? Otóż takie zachowanie bierze się z zawartości polepszaczy smaku w Whiskas. Takie dodatki powodują, że kocie zmysły są pobudzone i chętnie zjadają całe porcje podanego posiłku. 

Czy Whiskas jest dobry?

Na koniec najważniejsze pytanie, czy Whiskas jest dobry? Tutaj zdania znowu są podzielone, ponieważ osoby, które podają kotu Whiskas, bardzo często nie widzą żadnych negatywnych reakcji u kota. Druga strona mówi, że karmy Whiskas nie są najlepszym wyborem. 

Sprawdzając wiele opinii, czy Whiskas jest dobry, możemy podsumować to zdaniem, że w sytuacji, kiedy Wasz kot nie wykazuje żadnych alergii oraz problemów trawiennych możecie mu podawać Whiskas, zawsze jednak pamiętajcie o łączeniu Whiskas z inną suchą karmą.