Zoo Safari Borysew – opinie klientów, informacje, dojazd z Łodzi, mapa, ile czasu, cennik

Zoo Safari Borysew - opinie klientów, informacje, dojazd z Łodzi, mapa, ile czasu, cennik

Wiele osób coraz częściej szukają ciekawych miejsc, aby spędzić tam miło czas. Niewątpliwie od wielu lat na topie jest zoo, ponieważ w tym miejscu zarówno dzieci, jak i dorośli odnajdują wiele atrakcji. 

W Polsce mamy kilka takich obiektów, zoo pozwala nam zabrać dzieci na ciekawą wycieczkę, gdzie nie będą siedzieć z telefonami w ręku. Najpopularniejszymi zoo w Polsce są zoo Wrocław, Warszawa oraz Gdańsk, jednak na naszej mapie jest jeszcze jedno niewiarygodne miejsce. Mamy na myśli Zoo Safari Borysew zlokalizowane w województwie łódzkim kusi i zachęca swoją tajemniczością oraz różnorodnością. 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy opis tego miejsca i w poniższym artykule przedstawiamy informacje o Zoo Safari Borysew oraz jakie opinie otrzymuje Zoo Safari Borysew. Sprawdzamy, czy na miejscu otrzymacie mapę oraz ile czasu będziecie potrzebowali na zwiedzenie całego obiektu. Dodatkowo zamieszczamy informację, jaki jest dojazd z Łodzi do Zoo Safari Borysew. Na zakończenie naszej prezentacji przybliżamy cennik Zoo Safari Borysew. 

Zoo Safari Borysew – informacje 

Niewątpliwe urokliwym oraz ciekawym miejscem w Polsce jest Zoo Safari Borysew. Założone w 2008 roku Zoo Safari Borysew przeszło długą drogę, aby dziś prezentować swoim klientom niesamowite widoki oraz zapewniać doznania porównywalne do dalekich wycieczek. 

Zoo Safari Borysew ma imponujące safari, gdzie możecie zobaczyć wolno chodzące dzikie zwierzęta. Ponadto na terenie Zoo Safari Borysew możecie zwiedzać kilka stref przystosowanych do spacerów pośród dzikiej natury tj. wybieg dla białych lwów i lwiątek, wybieg dla mandryli, wybieg dla białych tygrysów. Takie atrakcje przyciągają tysiące gości. 

Zoo Safari Borysew ma dla swoich odwiedzających także strefy wodne oraz pomieszczenia z nieznanym światem gadów, oraz płazów. Kolejnymi atrakcjami są m.in. figlarnie, zoo kolejki, zajęcia edukacyjne, karmienia zwierząt, akcelerator emocji, grill bar oraz punkty pamiątkowe. W jednym miejscu znajdziecie wiele atrakcji, które zapewnią Wam niezapomniane emocje.

Zoo Safari Borysew – opinie na forum

W sieci możecie znaleźć wiele wpisów oraz opinie o Zoo Safari Borysew. To miejsce każdego roku jest odwiedzane przez miliony turystów, dzięki czemu osoby, które jeszcze nie miały okazji tam pojechać, mogą dobrze zaplanować podróż. 

Zoo Safari Borysew jest miejscem dostosowanym do rodzinnych wycieczek oraz do zorganizowania szkolnych wycieczek. Obsługa Zoo Safari Borysew jest otwarta na odwiedzających, dlatego w miły i życzliwy sposób opowiadają o zwierzętach, które znajdują się na terenie Zoo Safari Borysew. 

Jak wskazują opinie Zoo Safari Borysew możecie pogłaskać oraz nakarmić zwierzęta, które przyzwyczaiły się do obecności ludzi. 

Zoo Safari Borysew – mapa

Planując wypad do Zoo Safari Borysew wielu klientów sprawdza, czy jest dostępna mapa Zoo Safari Borysew. Każdy ma świadomość, że obiekt jest wielki, dlatego takie materiały powinny być dostępne dla odwiedzających. 

Mapa Zoo Safari Borysew oczywiście jest dostępna dla każdego zwiedzającego, możecie zaplanować kierunek zwiedzania, wtedy nic Wam nie umknie, ponieważ mapa Zoo Safari Borysew wskazuje wszystkie strategiczne punkty, które możecie odhaczać po obejrzeniu. 

Zoo Safari Borysew – ile czasu?

Do Zoo Safari Borysew przyjeżdża wielu turystów z różnych miejsc w naszym kraju. Osoby, które są z dalszych obszarów, chętnie planują sobie cały wyjazd, czyli biorą pod uwagę czas na podróż oraz czas potrzebny na spokojne zwiedzanie, dlatego możecie trafić na pytania, ile czasu zwiedza się Zoo Safari Borysew. 

Takie pytania oczywiście mają różne odpowiedzi, ponieważ każda osoba w inny sposób ogląda dostępne atrakcje. Jednak planując odwiedziny Zoo Safari Borysew to ile czasu powinniście zaplanować, wiąże się raczej z kilkoma godzinami. 

Zoo Safari Borysew – dojazd z Łodzi 

Ludzie pochodzący z Łodzi nie zawsze mieli okazję odwiedzić Zoo Safari Borysew. Ich odległość od tego miejsca jest niewielka, dlatego dobrze jest sprawdzić, jaki jest dojazd z Łodzi do Zoo Safari Borysew i choć raz zobaczyć to miejsce. 

Podróż samochodem z Łodzi do Zoo Safari Borysew zajmuje zaledwie 45 minut, kierując się w stronę Adamowa Łódzkiego, Nowego Adamowa i dalej w stronę Poddębic. Droga z Łodzi do Zoo Safari Borysew jest prosta, nie musicie kręcić się plątaniną dróg, ponieważ poprowadzi Was jedna krajowa droga.

Zoo Safari Borysew – cennik

Cennik Zoo Safari Borysew jest ogólnodostępny, ponieważ możecie samodzielnie sprawdzić obowiązujące ceny w internecie. Cennik Zoo Safari Borysew uwzględnia wszystkie zniżki oraz dopłaty, dlatego nie będziecie niczym zaskoczeni. 

Dla przykładu w cenniku Zoo Safari Borysew są uwzględnione bilety ulgowe dla dzieci w cenie 39 złotych w tygodniu oraz 49 złotych na weekend. Cena biletu normalnego w tygodniu wynosi 49 złotych oraz 59 złotych w weekend.